Ми знаходимось

Конкурси

Результати участі учнів у  ІІ етапі Всеукраїнських
  учнівських олімпіад 2017-2018 н.р.

з фізики:
-Чепурко  Анастасія, учениця 7-К класу-І місце /учитель Зуй В. І./
з німецької мови:
-Бордюг Яна, учениця 9-Б класу-І місце /учитель Чернорук А. О./;
-Клименченко Діана, учениця 10-А класу-І місце/ учитель Вовченко О. М./;
-АнаньєваМарія, учениця 8-Б класу-ІІІ місце /учитель Чернорук А. О./;
-КалінінОлексій, учень 11-А класу-ІІІ місце /учитель Вовченко О. М./
з географії:
- Яковенко  Каріна,учениця 8-А класу-ІІ місце /учитель Британ Л. В./;
-Серьга Анастасія, учениця 9-А класу-ІІ місце /учитель Британ Л. В./;
- Бєлорус  Вікторія, учениця 10-А класу-ІІІ місце /учитель Британ Л. В./
з хімії:
-НепорадаПоліна, учениця 10-А класу-ІІ місце /учитель Шевченко С. В./;
-Розиєва  Майя, учениця 7-К класу-ІІІ місце /учитель Шевченко С. В./;
-Богун-Лороша  Єлизавета, учениця 7-Н класу-ІІІ місце /учитель Шевченко С. В./;
-Гончарова Анна, учениця 9-Б класу-ІІІ місце /учитель Шевченко С. В.
з англійської мови:
-ДойгСофія, учениця 8-А класу-І місце /учитель Любченко Т. С./;
-Кіндратенко Анна, учениця 11-А класу-Імісце /учитель Моісеєва Н. О./;
-Макаров Владислав, учень 8-К класу-ІІ місце /учитель Півень С. І./;
-Клименченко Діана, учениця 10-А класу-ІІ місце /учитель  Мошенець О. Г./;
-Мирінець Богдан,учень 10-А класу-ІІ місце /учитель Моісеєва Н. О./;
-Каптур Юлія, учениця 11-А класу-ІІмісце /учитель  Моісеєва Н. О./;
-Еренбург Семен, учень 9-Б класу-ІІІ місце /учитель Гринь С. С./;
- ГриньСофія, учениця  9-Б класу-ІІІ місце /учитель Сосенко Л. В./
з математики:
-Запар Олег, учень  6-А класу-ІІ місце /учитель Зуй В. І./;
- Данчина Мирослава, учениця 7-Н класу – ІІІ місце /учитель Гончарова Г.С./
з біології :
-Бойко Дмитро, учень 9-Акласу-І місце /учитель Ребрик Т. О./;
-Сич Оксана, учениця 10-А класу-І місце /учитель Ребрик Т. О./;
-ХарадзеІрина,  учениця 8-Б класу-ІІІ місце /учитель Ребрик Т. О./;
-Каптур Юлія, учениця 11-А класу -ІІІ місце /учитель Ребрик Т. О./
з інформатики :
-Левцун Тимур, учень 9-Б класу-ІІ клас /учитель Конюшенко Т. Л./
з української мови та літератури :
-Криворучко Анастасія,  учениця  7-Н клас -ІІІ місце /учитель Науменко О. М./
з трудового навчання:
-МосквітінаОлена, учениця 9-А класу -ІІІ місце /учитель Дубик Н. П./
з історії
- Пісоцький Ярослав, учень 8-А класу - ІІ місце /учитель  Жадан Г. В./;
- Гончарова Анна, учениця 9-Б класу  - ІІІ місце / учитель Каневська О. І./;
- Бесарабов Данило, учень 10-А класу - І місце /учитель Каневська О. І./;
- Борщов Тимур, учень 11-А класу - ІІІ місце /учитель  Каневська О. І./
з правознавства:
- ДемяноваПоліна, учениця 9-Б - ІІ місце /учитель Каневська О. І./;
- БуйноваОлександра, учениця 10-А класу - ІІ місце /учитель Каневська О. І./.
І місце -   8
ІІ місце - 12
ІІІ місце -15
Всього:   35
Результати участі учнів у  ІІІ етапі Всеукраїнських
                            учнівських олімпіад
з історії:
-Бесарабов  Данило, учень 10-А класу-ІІ місце /учитель Каневська О. І./;
 з біології:
-Сич Оксана, учениця 10-А класу-ІІ місце /учитель  Ребрик Т. О./;
-Бойко Дмитро, учень 9-А класу-ІІІ місце /учитель Ребрик Т. О./;
  з англійської    мови:
-Кіндратенко Анна, учениця 11-А класу –ІІ місце /учитель Моісєєва Н. О./;
 з німецької мови:
-Клименченко Діана , учениця 10-А класу-І  місце /учитель Вовченко О. М./;
-Бордюг  Яна,  учениця 9-Б класу- ІІ місце /учитель  Чернорук А. О./;
з інформатики:
-Левцун Тимур, учень 9-Б лассу-ІІІ місце /учитель Конюшенко  Т. Л./;
 з правознавства:
-Дем’янова Поліна,  учениця 9-Б  класу-ІІ місце /учитель Каневська  О. І./;
-Буйнова  Олександра , учениця 10-А класу-ІІІ місце /учитель Каневська О. І./

Результати участі учнів у І  етапі конкурсу-
захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів
МАН України:

-Клименченко Діана, учениця 10-А класу, відділення «Мовознавство», секція «Німецька мова», тема роботи  «Роль антитези в німецькомовних оповіданнях І. Я. Франка» - І місце /науковий керівник:Вовченко О. М./;
-Мінченко Костянтин, учень 10-А класу, відділення «Комп’ютерні науки», секція «Інформаційні системи», тема  роботи   «Розробка  мобільного комплексу для вивчення шкільного курсу фізики» -І місце /науковий керівник: Конюшенко Т. Л./;
- Матвієнко Вероніка, учениця 9-Б класу, відділення «Хімія та біологія», секція «Медицина», тема роботи «Фактори ризику та структура гострого мозкового інсульту у мешканців міста Полтава» - І місце /науковий керівник:Шевченко С. В./;
- Катеренчук  Костянтин, учень 11-А класу, відділення «Фізика та астрономія», секція «Теоретична фізика», тема роботи «Дослідження використання радіонуклідів та іонізуючого випромінювання в ядерній медицині» - І  місце /науковий керівник: Зуй В. І./;
-Борисов Михайло, учень10-А класу, відділення «Екологія та аграрні науки», секція «Агрономія», тема роботи  «Фітосанітарна  оцінка  насіння  ехінацеї  пурпурової» / науковий керівник:Ребрик Т. О./;
- Бєлорус Вікторія,учениця 10-А класу, тема роботи  « Вираженість типів етнічної ідентичності старшокласників із різним рівнем особистісної зрілості»
-Дем’янова Поліна, учениця 9-Б класу, відділення «Філософія та суспільствознавство», секція «Правознавство», тема роботи « Право на інформаційну безпеку як особисте немайнове право особи»-І місце
/ науковий керівник:Каневська О. І./;
- Гресь Вероніка, учениця 9-Б класу, відділення «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство», секція «Світова література»,  тема роботи «Просторові образи  в казках Ніла Геймана «Кораліна» та Льюїс  Керролл «Аліса в Країні Див» –ІІ місце / науковий керівник: Чичкало І. Л./;
-Олефіренко  Ярослав, учень 9-Б класу, відділення «Математика», секція «Математичне моделювання», тема роботи «Визначення оптимальних параметрів безпечного пересування людини в зоні військових дій» -ІІ місце / науковий керівник:Олефіренко С. І./;
- Дяченко Софія, учениця 8-А, відділення  «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство», секція «Українська література» , тема роботи «Ідейно-тематична своєрідність поезій Бориса Гуменюка» -ІІ місце / науковий керівник:Демченко Л. О./;
-Ворона  Марія,  учениця 8-К класу, відділення «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство», секція «Світова література»,  тема
роботи «Оніричні мотиви  в структурі художнього твору» -ІІІ місце /науковий керівник: Огійчук К. І./;
-Черниш Анастасія,учениця 9-Б класу, відділення «Мовознавство», секція «Англійська мова», тема роботи «Використання фразеологізмів у казках» -ІІІ місце /науковий керівник:Гринь С. С./;
-Каптур Юлія, учениця 11-А класу, відділення «Екологія та аграрні науки», секція «Екологія», тема роботи «Дослідження питної води м. Миргород методом біоіндикації» -ІІІ місце /науковий керівник:Шевченко С. В./.
 Результати участі учнів у ІІ етапі конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

-Клименченко  Діана, 10-А клас, секція "Німецька мова"-І місце / учитель Вовченко О. М./;
-Єрмак  Валентин,11-А клас, секція "Релігієзнавство"-ІІ місце /учитель Каневська  О. І./;
-Розмаїта Аліна,10- А клас, секція "Світова література" -ІІ місце /учитель Чичкало І. Л./;
-Скотаренко Захар,11-А клас, секція" Охорона довкілля та раціональне природокористування"-ІІ місце /учитель Ребрик Т. О./;
-Дем'янова  Поліна, 9-Б клас, секція Правознавство"-ІІ місце /учитеь Каневська О. І./;
-Катеренчук  Костянтин,11-А клас, секція "Теоретична фізика"-ІІІ місце / учитель Зуй В. І./;
-Бєлорус  Вікторія, 10-А клас, секція "Психологія"-ІІІ місце /учитель Тихоненко Н. І./;
-Непорада  Поліна, 10-А клас, секція "Медицина"-ІІІ місце / учитель Шевченко С. 
 
Результати участі учнів у І Всеукраїнській інтернет-олімпіаді " На Урок" 
з української  мови та літератури:
 
-Пасинога  Дар’я, учениця 5-А класу- диплом І ступеня
-Батраченко Софія, учениця 5-А класу-диплом ІІ ступеня
-Кушнірова Ольга, учениця 5-А класу-диплом ІІ ступеня
-Матвієнко Вероніка, учениця 9-Б клас-диплом ІІ ступеня
-Дем’янова Поліна, учениця 9-Б  клас-диплом ІІІ ступеня
                                                            /учитель  Тихоненко  Н. І./
-Кукоба Соломія, учениця 7-Н класу-диплом  ІІІ ступеня
-Криворучко  Анастасія, учениця 7-Н класу-диплом  ІІІ ступеня
-Яковенко Каріна , учениця 8-А класу-диплом ІІ ступеня
-Шарлай Олександра , учениця  8-А класу-диплом ІІІ ступеня
-Сич Оксана, учениця 10-А класу  – диплом ІІ ступеня
-Довгаль Катерина, учениця 10-А класу-диплом  ІІІ ступеня
-Довгаль  Віра, учениця 10-А  класу-диплом  ІІІ ступеня
-Зінченко Вікторія, учениця 10-А класу - диплом ІІІ ступеня
                                                          / учитель Науменко О. М./

 
Результати участі учнів у І Всеукраїнській інтернет-олімпіаді " На Урок" 
з математики:
-Гончарова Анна, учениця 9-Б класу- диплом І ступеня
-Олефіренко Ярослав, учень 9-Б класу-диплом І ступеня
-Черкаська Дана, учениця 9-А класу-диплом ІІ ступеня
-Чабан Анастасія, учениця 9-А клас-диплом ІІ ступеня
-Дем’янова Поліна, учениця 9-Б  класу-диплом ІІ ступеня
-Деркач Андрій, учень 7-К класу -диплом ІІ ступеня
-Чепурко Анастасія, учениця 7-К класу -диплом ІІІ ступеня
-Черкашин Євгеній, учень 8-А класу-диплом ІІІ ступеня
-Бойко Дмитро, учень 9-А класу- диплом ІІІ ступеня
                                                   /учитель Олефіренко С.І./
 
http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком