Ми знаходимось

Вітаємо з перемогою

Вітаємо  з перемогою в І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  МАН  України:

-Дойг Софію, ученицю 9-А класу-диплом І ступеня,відділення "Мовознавство", секція "Англійська мова" /науковий керівник: Любченко Т. С./;

-Говорову Маргариту, ученицю 10-М класу-диплом І ступеня, відділення "Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство", секція "Мистецтвознавство" / науковий керівник:Гринь І. М./;

-Матвієнко Вероніку,ученицю 10-М класу-диплом І ступеня,відділення "Літературознавство, фольклористика, мистецтвознавство", секція "Зарубіжна література"/науковий керівник:Чичкало І. Л./;

-Ворону Софію, ученицю 10-М класу-диплом І ступеня, відділення  "Хімія та біологія", секція "Біологія  людини";

-Олефіренко Ярослава,учня 10-М класу-диплом І ступеня, відділення "Математика", секція "Математичне моделювання"/ науковий керівник: Олефіренко С. І./;

-Окару Ярославу,ученицю 10-М класу-диплом І ступеня, відділення "Екології та аграрних наук", секція "Охорона довкілля та раціональне природокористування" /науковий керівник:Лічова Л. М./;

-Бесарабова Данила, учня 11-А класу-диплом І ступеня, відділелення "Історія", секція "Етнологія"/науковий керівник:Жадан Г. В./;

-Кучеренко  Катерину, ученицю 9-К класу- диплом ІІ ступеня,відділення "Хімія та біологія", секція "Хімія"/науковий керівник:Шевченко С. В./;

-Ворону Марію, ученицю 9-К класу-диплом ІІ ступеня, відділення "Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство", секція "Зарубіжна література" /науковий керівник:Овсієнко К. І./;

-Ананьєву Марію,ученицю 9-Б класу-диплом ІІступеня, відділення "Екології та аграрних наук", секція "Екологія"/науковий керівник:Ребрик Т. О./;

-Гринь Софію, ученицю 10-М класу-диплом ІІ ступеня, відділення "Мовознавство", секція "Англійська мова" /науковий керівник: Гринь С. С./;

-Бойка Артема, учня 11-А класу-диплом ІІ ступеня, відділення "Фізика і астрономія", секція "Експериментальна фізика"/науковий керівник: Зуй В.І./;

-Дяченко Софію, ученицю 9-А класу-диплом ІІІ ступеня, відділення"Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство", секція "Українська література" /науковий керівник:Демченко Л. О./;

-Білан Злату, ученицю 10-М класу-диплом ІІІ ступеня, відділення"Хімія  та біологія", секція "Валеологія"/науковий керівник: Ребрик Т. О./;

-Мінченка Костянтина, учня 11-А класу-диплом ІІІ ступеня, відділення "Комп'ютерні наук", секція "Технології програмування"/науковий керівник:Конюшенко Т. Л./

                                                  Педагогічний, учнівський, батьківський 

                                                   колективи школи


http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком