Ми знаходимось

Всеукраїнський проект Goethe-Institut і Міністерства Освіти та науки України «Іспити у школах».

Всеукраїнський проект Goethe-Institut і Міністерства Освіти та науки України «Іспити у школах».
Учні 11-А класу та вчитель німецької мови Вовченко О.М. Комунального закладу "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області" є учасниками спільного проекту Goethe-Institut і Міністерства Освіти та науки України «Іспити у школах». Участь у цьому проекті стала можливою завдяки тому, що Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 та Goethe-Institut мають угоду про співпрацю.
Goethe-Institut у всьому світі пропонує іспити з німецької мови не тільки для окремих охочих, а й для цілих груп або шкільних класів. Отримання мовного сертифікату міжнародного зразка – це об’єктивний доказ гарних знань іноземної мови учня, а отже, і свідчення про високий рівень освіти відповідного закладу. Незалежне оцінювання демонструє високу якість мовної освіти у навчальному закладі. Окрім того, сертифікати Goethe-Institut високо цінуються та здобувають все більшої популярності у всьому світі.
10 лютого 2019 року до школи завітали екзаменатори Goethe-Institut, щоб прийняти іспит В1 у наших випускників. Тож побажаємо їм успіху і тільки найвищих балів у сертифікатах!!!

  

http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком