Ми знаходимось

Ліга сміху-2019

Якщо сміх подовжує життя, то двох днів Ліги сміху в Полтавський спеціалізованій школі #3 достатньо для того , щоб насміятися на безсмертя! 
Місяці очікування , тижні підготовки, 2 дні боротьби за звання переможця. 
Це яскраво ,неординарно ,креативно , бо це - Ліга сміху.
Головна гумористична подія 3 школи відбувалася протягом двох днів. 08.04 - гра між учнями 5-7 класів , 09.04 - між 8-10. 
Тож, розпочнемо із самого початку.
8 квітня - 5-7 класи. 
Здається, така велика різниця у віці , але учасники-дебютанти зовсім не гірші за дорослих. 
Соня Еренбург - учасниця команди 5-А класу "VIP". Вона зі своїми однокласниками взяла участь у такому шкільному заході вперше, ділиться враженнями: "Гуморину (Лігу сміху) обожнюю, бо ще з початкової школи приходила подивитися на те , як грає на сцені мій старший брат. У цьому році сама маю можливість дарувати настрій глядачам".
А от досвідчена команда 7-А класу " Black and white" зізнається на сцені, що жодного разу ще не перемагала , але в цьому році налаштована рішуче. 
Серед 5-7 класів саме 7-А здобув перше місце. Семикласники говорять, що репетирувати доводилося іноді в коридорі, на шкільному подвір'ї; діти вдячні учасникам Всеукраїнської Ліги сміху "СМТ Полтава" за допомогу в підготовці. 
А 9 квітня серця глядачів підкорювали 8-10 класи.
5 команд дивували публіку життєвими, досить сміливими жартами, майже професійною акторською грою та серйозними несподіванками. Наприклад, виступ "Команди-х" , учасниками якої є два учні 2-Л класу. Вони не побоялися кинути виклик старшокласникам.
Перемогу серед старшої школи здобула всім відома "Ромашка" 10-М класу.
Та однією з найприємніших несподіванок є те , про що дуже влучно сказала директор Ірина Миколаївна: " У третій школі колишніх не буває".
Ці слова до того, що на Лігу сміху прийшли вчителі , які зараз мають інше місце роботи , але пам'ятають свою третю. Один із них - Євген Лаврентійович, який з'явився на сцені під час виступу "Ромашки". Він говорить: 
" Ліга сміху - це щось особливе. Можливо, порівнювати з іншими не можна, але рівень гумору в третій школі завжди дуже високий. Сміються діти, сміються вчителі, бо жарти учасники пишуть самі"

Ось так просто створити атмосферу радості , об'єднати велику сім'ю третьої! 
Вітаємо 7-А та 10-М! 
Бажаємо переможцям та учасникам подальших успіхів!
Автор: Ніка Матвієнко
Фото: Tanya Kadzhaya

  
http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком