Ми знаходимось

«Майстерня активної молоді»

Полтава - місто можливостей, а молодь - це люди , які створюють комфорт у ньому СЬОГОДНІ. Якщо з'являються цікаві ідеї, креативні думки та серйозні цілі , варто їх реалізовувати. 
Для того , щоб це довести, 10 квітня 2019 року в Полтавську спеціалізовану школу в рамках проекту «Майстерня активної молоді» завітали активні представники життя міста: член колегії управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської міської ради , менеджер проектів в Інституті розвитку міста Полтава Олександр Глазов та приватний підприємець Роман Широких.
Гостями третьої були учні 10 школи, які також стали слухачами семінару.
Цього не знайдеш на сторінках підручників, бо конкретні приклади того , як створюється зручне життя в нашому місті - це , безсумнівно, краще за прочитання параграфів.
На зустрічі розповіли про те, як брати участь у житті міста: як саме приймаються рішення на рівні місцевої влади , що таке демократія, яким чином молоді долучатися до життя Полтави.
Це був лише перший етап. На другу частину учні шкіл активно записувалися за власним бажанням, адже після зустрічі зрозуміли: кожен з них може стати корисним для свого рідного міста!

http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком