Ми знаходимось


" Гордість школи 2019"

"Гордість набирається у грудях" - не просто рядок із гімну Полтавської спеціалізованої школи №3 , це слова, які описують усі емоції від 16 травня 2019 року. Саме в цей день відбулася традиційна довгоочікувана, тепла зустріч кращих із кращих - учнів , учителів, батьків третьої.
Це більше, ніж чудовий травневий вечір, це - свято-нагородження " Гордість школи 2019" , яке відбулося в Полтавському академічному театрі ляльок.
Концерт, який поєднав у собі найкращі спогади за 2018-2019 навчальний рік: безліч перемог, яскраві враження, різноманітні відкриття.
Дуже приємно зазначити, що серед 692 учнів , більше трьохсот школярів отримали грамоти за вагомий внесок у формування іміджу свого навчального закладу.
Перемоги в міських, обласних, всеукраїнських рівнях учнівських олімпіад і конкурсах-захистах МАН , спортивні досягнення, творчі злети, активна участь у житті школи - за все це нагороджені учні та їхні вчителі , досвідчені наставники, які виконували протягом року титанічну роботу: допомагали і надихали , навчали і підтримували дітей. 
Вручення грамот переривалося тим , що гості свята мали можливість насолодитися талантами третьої (до речі , не тільки дітей , а й учителів та батьків) : хист до танцю , вокальні та акторські здібності.
Завжди дуже класно робити щось нове, а слово "вперше" лунало не раз.
Тож , уперше в третій протягом року відбувався грандіозний конкурс "Кращий клас року" для 5-10 класів, на результати якого всі чекали з нетерпінням.
Нагородження най-най-най класу відбулося наприкінці. Перемогу здобули одні з наймолодших конкурсантів - 5-К та класний керівник Гринь Світлана Станіславівна. Вони отримали почесну грамоту та сертифікат на поїздку до м.Харків , яка запланована на 21 травня. 
Нагородили і клас, який посів 2 місце - 9-К та Овсієнко Катерину Іванівну. Їм же вручили сертифікат на відвідування лазертагу.
Але , напевно, найяскравіший момент свята пов'язаний зі словами "востаннє" та "вперше".
Велика родина третьої востаннє прийшла на такий захід, як " Гордість школи" , адже ми перейшли на новий рівень: 1 вересня в Полтаві вперше пролунає дзвоник у Науковому ліцеї №3 , свято матиме іншу назву.
На нас чекають незабутні пригоди, різнокольорові події та нові звершення, але вже як учнів та вчителів Наукового ліцею №3!
Автор: Ніка Матвієнко
  

http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком