Ми знаходимось


"Європа наукова -2019",

22 травня 2019 року у КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3" відбулося нагородження переможців євровікторини "Європа наукова -2019", що була ініційована та проведена членами шкільного євроклубу "Вікно в Європу" до Дня Європи та до Дня Науки в Україні.
Завдання вікторини англійською та німецькою мовою були закодованіі у QR-кодах, адже із залученням QR-кодів можна зашифрувати та отримати миттєвий доступ фактично до будь-якої інформації у мережі інтернет: відео на YouTube, певної геолокації на Google-картах, посилання на сторінку профілю в соціальних мережах, аудіофайл, книгу тощо. Сучасні учні практично не уявляють життя без смартфона. Використовуючи його, підлітки здійснюють більшість повсякденних дій: спілкування в соціальних мережах, перегляд фільмів, розваги, пошук необхідної інформації, прослуховування музикию... Залучення сучасних технологій з використанням мобільного телефону додатково заохотило школярів до участі у заході.
Переможці вікторини Новаковська Дар'я, Дорошенко Олександра, Смірнова Агнеса, Іваніщенко Міша, Золотайко Анастасія, Гончарова Анна та Гончарова Анастасія отримали грамоти та цінні подарунки.

                                                   

http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком