Ми знаходимось


Європейський День мов.

У Науковому ліцеї №3 учні та вчителі іноземних мов сьогодні долучилисьь до святкування Європейського Дня мов. Європейський день мов вважається традиційним святом у Європі з 2001 року. Він відзначається 26 вересня для підтримки розвитку мов та їх розмаїття.

Стандартом для сучасного європейця вважається володіння, як мінімум, двома іноземними мовами. Тому це свято закликає до викладання та вивчення іноземних мов, оскільки це шлях до взаєморозуміння між народами та державами.

У Науковому ліцеї №3 ліцеїсти мають можливість вивчати англійську, німецьку, французьку або китайську моуу, тому сьогодні вони взяли участь у прнзентації міні-проєктів "Мова-це скарб кожного народу", у квесті з QR-кодами "Цікаві факти про європейські мови", вікторинах "Мандрівка до Європи" та "Країнами світу", квесті "Мовна карта Європи", грі-конкусі "Ми подорожуємо Європою" та в інших цікавих заходах.

Мода на володіння іноземними мовами не проходить ніколи. Ще в 18 столітті вважалося дуже модним використовувати в мові іноземні слова. Серед європейських мов найбільш поширеними сьогодні є португальська, іспанська, французька та англійська. Однак Європейський день мов повноправно можуть святкувати носії будь-якої мови європейської держави..

 

 


http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком