Ми знаходимось


ВІТАЄМО переможців II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та їх керівників!

№ за/п Пі учня Клас Предмет Місце Вчитель
1 Конюшенко Анастасія 8-Л німецька мова III Чернорук А. О.
2 Богун- Логоша Єлизавета 9-Н німецька мова III Чернорук А.О.
3 Окара Ярослава 11-М німецька мова I Вовченко О. М.
4 Солопіхін Назар 8-А географія II Лічова Л. М.
5 Яковенко Каріна 10-А географія II Лічова Л.М.
6 Серга Анастасія 11-М географія I Лічова Л.М.
7 Бойко Дмитро 11-М біологія II Ребрик Т.О.
8 Калуга Анна 9-Н біологія II Ребрик Т.О.
9 Писаренко Анастасія 7-А (8) англійська мова I Киричок Л.Д.
10 Золотайко Анастасія 8-А англійська мова III Любченко Т.С.
11 Холоденко Вікторія 9-К англійська мова II Киричок Л.Д.
12 Криворучко Анастасія 9-Н англійська мова II Овсієнко К.І.
13 Дойг Софія 10-А англійська мова I Кордюк Л.А.
14 Макаров Владислав 10-К англійська мова III Сосенко Л.В.
15 Гринь Софія 11-М англійська мова III Сосенко Л.В.
16 Левцун Тимур 11-М інформатика I Конюшенко Т. Л.
17 Говорова Маргарита 11-М правознавство I Каневська О.І.
18 Карпушина Єлизавета 10-К правознавство II Каневська О.І.
19 Денисова Діана 9-К правознавство II Каневська О.І.
20 Гаркава Діана 8-А трудове навчання III Дубик Н. П.
21 Жорник Діана 8-А трудове навчання II Дубик Н. П.
22 Солопіхін Назар 8-А історія II Жадан Г.В.
23 Пісоцький Ярослав 10-А історія II Жадан Г.В.
24 Чепурко Анастасія 9-К фізика I Зуй В.І.
25 Запара Олег 8-А фізика III Зуй В.І.
26 Писаренко Анастасія 7-А фізика III Зуй В.І.
27 Іванищенко Михайло 8-А інформаційні технології II Конюшенко Т.Л.
28 Чижанський Ігор 10-А інформаційні технології III Конюшенко Т.Л.
29 Запара Олег 8-А хімія I Шевченко С.В.
30 Кушнірова Ольга 7-А хімія III Шевченко С.В.
31 Батраченко Софія 7-А хімія III Шевченко С.В.
32 Розиєва Мая 9-К хімія II Шевченко С.В.
33 Костенко Софія 7-Н українська мова та література I Демченко Л. О.
34 Рачковська Анна 8-А українська мова та література II Демченко Л.О.
35 Криворучко Анастасія 9-Н українська мова та література III Науменко О. М.
36 Яковенко Каріна 10-А ‘ українська мова та література III Науменко О. М.
37 Матвієнко Вероніка 11-М українська мова та література I Гринь І. М.

http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком