Ми знаходимось


План зимових канікул Наукового ліцею №3 Полтавської міської ради

План зимових канікул
 Наукового ліцею №3 Полтавської міської ради
 
Дата Час Клас Назва заходу Місце проведення Відповідальні
03.01 10.00 7-Н
 
Створення фотоколажу «Як я зустрів Новий
рік»
Каб. 216 Демченко Л.О.
03.01 14.30 5-В Новорічна розважальна програма
 
ПДЮТ Бакулей В.М.
03.01 10.00 2-4 класи Виготовлення новорічної листівки
 
Каб. 118 Григоренко Л.І.
04.01 15.00 7-А
 
Відвідування Різдвяного містечка  та театралізованого дійства «Ніч у  Віфлеємі» ОЦЕВУМ Тихоненко Н.І.
09.01 10.00 2-4 класи Розважальна програма «Зимова казка»
 
Каб. 106 Хайдарова Н.П.
09.01 11.00 2-4 класи
 
Змагання з «Bey Blade»
 
Спортивна зала Перерва М.О.
09.01 11.00 10-А Катання на ковзанах.  ТРЦ «Екватор» Олефіренко С.І.
09.01 11.00 8-А
8-Л
7-А
Гра  «Лазертаг»
 
м. Полтава Зуй В.І.
ЛюбченкоТ.С.
ТихоненкоН.І.
10.01 10.00 2-4 класи «Майстерня Діда Мороза» Каб. 115 Хрипко Н.М.
10.01 12.00 10-А Перегляд кінофільму Кінотеатр
«Конкорд»
Олефіренко С.І.
10.01 11.00 5-8 класи Тренування з баскетболу Спортивна зала Перерва М.О.
13.01 10.00 2-4 класи Заняття з елементами тренінгу «Вчимося жити в мирі і злагоді»
 
Каб.115 Положишник І.А.
13.01 11.00 7-А Літературна  кав’ярня «Щедрий вечір: традиції святкування» Каб.201 Тихоненко Н.І.
13.01 11.00 6-К
6-А
 
Святковий флешмоб «Щедрий вечір, добрий
вечір»
Каб.101 Гринь С.С.
Ребрик Т.О.
13.01 11.00 5-11 Тренування з настільного тенісу Спортивна зала Перерва М.О.
13.01 12.00 8-А
8-Л
 
На гостини до Меланки
 
Каб.208 Зуй В.І.
Любченко Т.С.
11.01 10.00 2-4 класи Літературний квест «В гостях у Снігової Королеви» Каб. 120 Луценко О.В.
14.01 11.00 5-11 Змагання з настільного тенісу Спортивна зала Перерва М.О.
14.01 11.00 5-А
5-В
5-С
Інтелектуально - розважальна гра  «Феєрія
новорічних свят»
 Каб.206 Голуб А.М.
Конюшенко Т.Л.
Бакулей В.М.
15.01 10.00 2-4 класи Майстер-клас «Зима чарівниця». Каб.116 Залодна А.М.
15.01. 11.00 9-Н
9-К
Перегляд фільму в кінотеатрі «Конкорд» Кінотеатр
«Конкорд»
Каневська О.І.
Науменко О.М.
15.01 11.00 3-8 класи Турнір по шахам Спортивна зала Перерва М.О.
15.01. 14.00 10-К Гра «Мафія» Кафе «Human» Овсієнкo К.І.
16.01 11.00 9-10 класи Тренування з волейболу Спортивна зала Перерва М.О.
17.01 10.00 9-К
9-Н
Інтелектуально-розважальна гра
«Що?Де?Коли?»
Каб.203 Каневська О.І.
Науменко О.М.
17.01 11.00 9-10 класи Тренування з баскетболу Спортивна зала Перерва М.О.
 
http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком