Ми знаходимось


Зимові канікули-2020

 
 


Канікули - це завжди цікаво та весело, а особливо , коли вони взимку ❄️. Це пора веселощів , подарунків , справжнього свята та незабутніх емоцій! Ось і учні 7-Н класу не забули поділитися своїми враженнями один з одним , створивши фото-колаж «Як я зустрів Новий рік». Активні ліцеїсти 5-В класу відвідали розважальну новорічну програму в Палаці дитячої та юнацької творчості, де танцювали, співали та відгадувати веселі ребуси . Наймолодші учні дивували своїм вміння виготовляти листівки ! І це тільки початок справжніх див , які класні керівники та діти створюють один для одного . 8-А , 8-Л та 7 - А класи відвідали гру «Лазертаг», де показали свою витривалість та спритність . Молодші учні весело проводили дозвілля під час розважальної програми «Зимова казка» . А у спортивній залі відбулися змагання з «Bey Blade” . 
Далі буде...😊
Веселих свят.
Коли наполегливо над чимось працюєш , то час пролітає дуже швидко , особливо , коли це канікули ! А учні Наукового ліцею № 3 встигають все і виконати завдання на наукову практику і повеселитися . 
9-К клас переглядав фільм у кінотеатрі , 10-К клас під час канікул розвивав логічне мислення граючи в Мафію . 
5 класи дізнавалися багато цікавого на грі «Феєрія новорічних свят». 2-4 класи відвідали заняття з елементами тренінгу «Вчимося жити в мирі та злагоді», грали в шахмати та настільний теніс.

  
 

http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком