Ми знаходимось


Новини

Historia magistra vitae

"Історія - учитель життя",- сказав колись знаменитий давньоримський оратор Цицерон. Саме під таким девізом в Полтавській школі №3 відбувся Тиждень історії, правознавства та географії.

«Допоможемо дітям стати щасливими та успішними!»

«Якщо ви хоча б раз побували тут, у третій школі, то ви точно знаєте, що таке любити всім серцем, що таке гармонія, родинний затишок і який вигляд має третє море України – море позитиву і знань»

МАНДРІВНІ ДНІ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ.

Учні 9-10 класів Комунального закладу "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3" та вчитель німецької мови Вовченко Олеся Миколаївна взяли участь у заході «Мандрівні дні німецької мови».

НАША ШКОЛА ВДРУГЕ ПОСПІЛЬ СТАЛА ПЕРЕМОЖЦЕМ ПОПЕРЕДНЬОГО ВІДБОРУ ДО ПРОЕКТУ "GOCAMP-2018"

Майже два місяці ми з нетерпінням очікували на результати! Сьогодні нарешті на адресу школи надійшов лист з повідомленням про нашу перемогу у попередньому відборі.

Навчаємось програмуванню.

Наш 10-А класс нещодавно відвідав ще один вищий навчальний заклад, а саме – Полтавський університет економіки і торгівлі.

Тато, мама, я - спортивна сім"я!

17 березня відбувся міський етап традиційного конкурсу "Тато, мама, я - спортивна сім"я!"серед фізично активних родин Полтави.

Завершився Тиждень англійської мови у 1-4 класах

16 березня завершився Тиждень англійської мови у 1-4 класах КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3", який тривав з 12 по 16 березня. На протязі цього тижня учні молодших класів брали участь у різноманітних заходах, які провели вчителі англійської мови Гринь С.С., Мошенець О.Г., Моісеєва Н.О., Любченко Т.С., Півень С.І. та Киричок Л.Д.

Шкідливим звичкам - ні!

16 березня для учнів 7-К класу було проведено заняття з елементами тренінгу "Шкідливим звичкам скажемо "ні!"

http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком