Ми знаходимосьНовини

Ми вивчаємо китайську мову!

В Полтавській спеціалізованій школі №3 вивчають китайську мову.

Професійна спрямованість особистості є рушійною силою професійного самовизначення.

Професійна спрямованість особистості є рушійною силою професійного самовизначення.Хто такий поліцейський, які функції він виконує? Де навчитися бути поліцейським, які початкові знання та вміння для цього потрібні? 30 січня ці питання із учнями випускних класів Полтавської спеціалізованої школи √3 було обговорено психологом СКЗ Полтавського ВП ГУНП в Полтавській області лейтенантом поліції Мариною Ковальовою.

ВІТАЄМО з перемогою !

в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

Гості в нашій школі - студентка Університету фінансів та економіки ДЖАН ШІ ІМЕЙ

В рамках міжнародного проекту "WORLD WITHOUT BORDERS", метою якого є залучення студентів-волонетерів із різних країн світу до викладання англійської мови у школах Полтави, у Комунальному закладі "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3" перебуває студентка Університету фінансів та економіки ДЖАН ШІ ІМЕЙ (Zhang Shiyimei) з міста Nachang (м.Наньчан, Китай).

Патріот-шоу "Я люблю Україну" до Дня Соборності України.

22 січня 2019 року в Полтавській спеціалізованій школі №3 відбулося патріот-шоу "Я люблю Україну" до Дня Соборності України.

Навчальна практика з іноземних мов за методикою CLIL.

Під час зимових канікул у 5-8 та 10 класах Комунального закладу "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області" відбулася навчальна практика з іноземних мов, в ході якої вчителі та учні працювали за методикою CLIL.

Вітаємо з перемогою!

в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

Workshop на тему "Вчитель-компетентний менеджер управління

17 січня 2019 року у Полтавській спеціалізованій школі І -ІІІ ступенів №3 відбувся Workshop на тему "Вчитель-компетентний менеджер управління"

http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком