Ми знаходимось


Новини

НАУКВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ПРОЕКТНА ТЕХНОЛОГІЯ НАВЧАННЯ ХІМІЇ»

НА КАФЕДРІ ХІМІЇ ПНПУ ІМЕНІ В.Г. КОРОЛЕНКА ВІДБУВСЯ РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ПРОЕКТНА ТЕХНОЛОГІЯ НАВЧАННЯ ХІМІЇ»

Креативні ідеї змінюють світ

Про методичне дефіле в КЗ «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3»

Вітаємо з перемогою!

Педагогічний, учнівський, батьківський колективи школи вітають з перемогою Клименченко Діану, ученицю 10-А класу КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3", яка посіла ІІІ місце у ІІІ (Всеукраїнському) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України,

Тиждень німецької, французької та китайської мов у 5-11 класах

З 16 по 20 квітня 2018 року у КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3" відбувя Тиждень німецької, французької та китайської мов у 5-11 класах.

Практика студентки з Великої Британії в нашій школі

З 2016-2017 навчального року КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3" є базовою для проходження педагогічної практики носіями англійської мови з Великої Британії.

Міський конкурс знавців іноземних мов

13 квітня 2018 року на базі ПНПУ ім. В.Г. Короленка відбувся міський конкурс знавців англійської, німецької, французької мови та зарубіжної літератури для учнів 5-10 класів.

Шкільний чемпіонат з черлідингу

11 квітня відбувся 6-ий чемпіонат з черлідингу

Робочий візит викладача педагогічного університету міста Копенгаген Catherine Watson

12 квітня 2018 року у КЗ "Полтавська спеціалізована школа №3" з робочим візитом перебувала викладач педагогічного університету міста Копенгаген Catherine Watson з метою налагождення партнерських стосунків з навчальними закладами Полтавщини.

http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком