Ми знаходимось


Новини

Семінар 'Young Learners' від видавництва National Geographic Learning та компанії Лінгвіст.

06.09.2018 учителі англійської мови КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів #3" взяли участь у семінарі на тему 'Young Learners' від видавництва National Geographic Learning та компанії Лінгвіст.

День Здоров’я в нашій школі

03.09.2018 р. в Полтавській спеціалізованій школі №3 відбувся День Здоров’я.

Свято Першого Дзвоника

1 вересня 2018 року стадіон "Динамо" приймав сотні усміхнених та щасливих облич школярів, учителів та батьків. Це особливий день: разом зібралася уся велика родина Полтавської спеціалізованої школи #3.

Всеукраїнський проект Goethe-Institut в Україні "Мережа сталого розвитку CLIL"

Учителі КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів #3" Вовченко О.М. (учитель німецької мови) та Ребрик Т.О. (учитель біології) беруть участь у Всеукраїнському проекті Goethe-Institut в Україні "Мережа сталого розвитку CLIL"

Презентація програми Гете-Інституту «Міст до вищої освіти у Німеччині»

30.08.2018 о 13:00 на базі ПОІППО ІМЕНІ М. В. ОСТРОГРАДСЬКОГО відбулася презентація програми Гете-Інституту «Міст до вищої освіти у Німеччині», яку провела Вовченко О.М. заступник директора та вчитель німецької мови КЗ " Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів #3".

Свято Першого дзвоника

Запрошуємо всіх учнів, батьків і вчителів

Конференція «Back to School 2018».

22 серпня 2018 року вчителі КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів #3" Вовченко О.М. та Киричок Л.Д. взяли участь у конференції від видавництва «Макміллан» «Back to School 2018».

Ще раз про "GoCamp-2018".

От і закінчилася чергова зміна у пришкільному мовному таборі КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3" - "GOCAMP-2018".

http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком