Ми знаходимось


Новини

"GoCamp-2018":"Ми обираємо здоровий спосіб життя!"

У Комунальному закладі "Полтавська спеціалізована школі І-ІІІ ступенів №3" відбулася презентація результатів роботи першого тижня пришкільного мовного табору "GoCamp-2018", що пройшов під гаслом "Ми обираємо здоровий спосіб життя!"

ЯСКРАВЕ ЛІТО У ТАБОРІ "GOCAMP-2018"!

Сьогодні 30 травня 2018 року в Комунальному закладі "Полтавська спеціалізована школі І-ІІІ ступенів №3 відбулося урочисте відкриття пришкільного мовного табору "GoCamp-2018".

Свято Останнього Дзвоника

Ось і завершився навчальний рік, цікавий, насичений, сповнений нових емоцій, відкриттів. Попереду літо, відпочинок, море, сонце...

Про проведення заходів безпеки

З метою організації заходів безпеки в місцях перебування учнів та забезпечення збереження життя та здоров'я всіх учасників освітнього процесу

Святкування Дня Європи

19 травня в Україні відзначили День Європи. Учні та вчителі КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3" теж долучилися до загальноукраїнського святкування.

Свято "Гордість школи-2018"

16 травня 2018 року відбулося традиційне свято-нагородження "Гордість школи " , яке підсумувало наші досягнення і зібрало най-най-най учнів, вчителів та батьків.

Майданс 2018

11 травня 2018 року у нас відбулося справжнє свято танцю!

Історико-дослідна виставка "За ім"я моє"

26 квітня учні 10-А класу відвідали історико-дослідну виставку "За ім"я моє", присвячену новомученикам Полтавщини, що постраждали за віру у 20-30-х роках ХХ ст. від більшовицької влади.

http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком