Ми знаходимось


Новини

Зірковий дует

28 листопада 2017 року відбувся традиційний конкурс "Зірковий дует"

День відкритих дверей в ПУЕТ

8 грудня 2017 р. учні 11-А класу разом з учителями Мошенець О.Г. та Олефіренко С.І. взяли участь у Дні відкритих дверей в Полтавському університеті економіки і торгівлі.

Творче тріо-2017

30 листопада у Міському будинку культури відбувся незабутній захід «Творче тріо 2017»!

Зустріч з китайським філософом і культорологом Ван Ге

23 листопада до Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3» завітав гість: учні та педагогічний колектив мали зустріч із головою постійного Комітету з питань екологічної культури ООН, автором теоретичних концептів щодо культури гармонії, письменником, філософом з Китаю Ван Ге.

Міжнародний освітній онлайн-проект «Уроки країнознавства з Ендрю Сомервілем та Albion Education»

Протягом навчального року 2017/2018 учні 7-10 класів КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3" матимуть змогу регулярно зустрічатися та навчатися з корінним англійцем в рамках учбового процесу.

Благодійний ярмарок “The Great Kindness Challenge" до всесвітнього дня розпродажів "Black Friday".

24 листопада 2017 року учні 5-8 класів та вчителі англійської мови КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів #3" організували та провели благодійний ярмарок до всесвітнього дня розпродажів "Black Friday".

День Подяки в нашій школі

Учні та вчителі англійської мови КЗ " Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ стуапнів #3" відзначили День Подяки - одне з найважливіших свят Сполучених Штатів Америки, щоб наблизитись до культури та традицій народу, мову якого вивчають

Конкурс національно-патріотичного виховання

22 листопада 2017 року наша школа на високому рівні показала свій креатив і творчість на конкурсі фрагментів заходів із національно-патріотичного виховання, у номінації "хореографія".

http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком