Ми знаходимосьНовини

Посвята в першокласники

12 жовтня 2018 року у Полтавському ляльковому театрі третя школапровела свято "Посвята в першокласники".

"Ми прийшли в середню школу"

"Ми прийшли в середню школу" , - під таким гаслом 12 жовтня 2018 року у Полтавській спеціалізованій школі #3 відбулася посвята в п’ятикласники.

День захисника України

День захисника України відзначається 14 жовтня - у день святої Покрови Пресвятої Богородиці разом з Днем Українського козацтва.

Змагання з легкої атлетичної естафети

На передодні Дня захисника України та Українського козацтва в парку "Перемоги" пройшли традиційні змагання з легкої атлетичної естафети! Наша школа виступала у середній віковій групі (5-8кл.) та старшій (9-11кл.).

"Englisch ist ein Muss, Deutsch ist ein Plus!"

"Englisch ist ein Muss, Deutsch ist ein Plus!" - зустріч-воркшоп з лекторами-вчителями, учасниками партнерської програми між містами-побратимами Полтава, Ляйнфельден-Ехтердінґен, Остфільдерн та Фільдерштадт.

25 ювілейний Форум видавців у Львові

Вчитель німецької мови КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3" Ніколенко Катерина взяла участь у 25 ювілейному Форумі видавців як співавтор підручників із зарубіжної літератури для учнів загальноосвітніх шкіл України під керівництвом Ольги Ніколенко.

День німецької єдності

З нагоди національного свята Німеччини – Дня німецької єдності, який відзначається 3 жовтня, учителі німецької мови КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3" Чернорук А.О. та Ніколенко К.С. у 6-х класах провели міні-квест "Was ist der Tag der Deutschen Einheit?

Європейський день мов у КЗ "Полтавська спеціалізована школа №3".

Учні та вчителі іноземних мов КЗ "Полтавська спеціалізована школа №3" вже традиційно відзначають щороку наприкінці вересня Європейський день

http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком