Ми знаходимосьНовини

"Європа наукова -2019",

22 травня 2019 року у КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3" відбулося нагородження переможців євровікторини "Європа наукова -2019", що була ініційована та проведена членами шкільного євроклубу "Вікно в Європу" до Дня Європи та до Дня Науки в Україні.

Конкурсне випробування для учнів 5 класу 2019-2020 н.р.

Конкурсне випробування для учнів 5 класу 2019-2020 н.р.

" Гордість школи 2019"

"Гордість набирається у грудях" - не просто рядок із гімну Полтавської спеціалізованої школи №3 , це слова, які описують усі емоції від 16 травня 2019 року.

"Україна і Європа: спільні цінності"

17.05. 2019 р. учні КЗ "Полтавська спеціалізована школа №3" взяли участь у зходіі до Дня Європи "Україна і Європа: спільні цінності", що відбувся у Корпусному паку нашого прекрасного європеського міста.

5 ways to develop life skills in the English primary classroom

16 травня 2019 року Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського вітав вчителів англійської мови міста Полтави на методичному семінарі “5 ways to develop life skills in the English primary classroom" за участі Представництва британського видавництва Pearson в Україні у партнерстві з Міжнародним освітнім центром Dinternal Education.

"Європа починається з тебе"

15 травня 2019 року євроклубівці Полтавської спеціалізованої школи №3 та керівник Євроклубу "Вікно в Європу" Любченко Т.С. взяли участь у Всеукраїнському відкритому онлайн-уроці "Європа починається з тебе", присвіяченому святкуванню Дня Європи в Україні.

Майданс-2019

"Танець - це твій пульс, биття твого серця. Це ритм твого життя" , - говорив Жак Д'Амбуаз.

Алея сакур

В Полтавській спеціалізованій школі №3 буяє ніжна весна.

http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком