Ми знаходимосьНовини

Тиждень біології, природознавства, екології, хімії, предмету «Основи здоров’я».

З 25.02.2019 р. по 01.03.2019 р. у Комунальному закладі «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області» проходив Тиждень біології, природознавства, екології, хімії, предмету «Основи здоров’я».

Ось і добіг кінця Тиждень німецької, французької та китайської мов

Ось і добіг кінця Тиждень німецької, французької та китайської мов у КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області".

Зустріч з професором німецького мовознавства Європейського університету Віадріна Панасюком І.Л.

17 квітня 2019 року у Комунальному закладі "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області" для учнів 11 класу відбулася зустріч з професором німецького мовознавства Європейського університету Віадріна у Франкфурті-на-Одері Панасюком Ігорем Леонідовичем та кандидатом історичних наук, доцентом кафедри ПНПУ ім. В.Г. Короленка Кононенком В.В.

Калейдоскоп цікавих ідей

День 16 квітня 2019 року у КЗ "Полтавська спеціалізована школа №3" був надзвичайно насиченм та цікавим

Тиждень німецької, французької та китайської мов у 5-11 класах .

15 квітня 2019 року у Комунальному закладі «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області» стартував Тиждень німецької, французької та китайської мов у 5-11 класах під гаслом «Україна в Європі. Європа в Україні».

Проект "Відкрита школа"

З 15 по 25 квітня в Полтавській сш №3 триватиме проект "Відкрита школа": батьки матимуть можливість відвідати уроки.

«Майстерня активної молоді»

Полтава - місто можливостей, а молодь - це люди , які створюють комфорт у ньому СЬОГОДНІ. Якщо з'являються цікаві ідеї, креативні думки та серйозні цілі , варто їх реалізовувати.

Ліга сміху-2019

Якщо сміх подовжує життя, то двох днів Ліги сміху в Полтавський спеціалізованій школі #3 достатньо для того , щоб насміятися на безсмертя!

http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком