Ми знаходимось


Новини

Весняні канікули розпочалися

Весна у розквіті не тільки на вулиці , а й у Полтавській спеціалізованій школі № 3 , особливо , коли розумієш , що у тебе цілий тиждень канікул - це багато і мало водночас .

Спорт - це модно!

16 березня в Полтаві запам'яталося заходом "Тато ,мама, я - спортивна сім'я" .

Вітаємо з перемогою

в IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

План весняних канікул

Комунального закладу «Полтавська спеціалізована школа I-III ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області»

СТАРТУЄ ПРОБНЕ ЗНО – 2019

16 березня та 23 березня проводиться пробне ЗНО, головною метою якого є ознайомлення з процедурою тестування. Для участі у пробному ЗНО зареєструвалися 7527 учасників Полтавської області.

Тиждень початкових класів.

З 25.02.2019 р. по 01.03.2019 р. у Комунальному закладі «Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Полтавської міської ради Полтавської області» проходив Тиждень початкових класів.

МЕРЕЖА СТАЛОГО РОЗВИТКУ - CLIL У МОЇЙ ШКОЛІ

4.03-05.03.2019 учитель німецької мови КЗ "Полтавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області" Чернорук А.О. взяла участь у третьому семінарі з підвищення кваліфікації для вчителів німецької мови "МЕРЕЖА СТАЛОГО РОЗВИТКУ - CLIL У МОЇЙ ШКОЛІ", що відбувся у Goethe-Institut (м. Київ).

"Весна , мов жінка - жінка , мов весна"💕

7 березня 2019 року Полтавська спеціалізована школа #3 святкувала Міжнародний жіночий день. Цілий день у повітрі пахло квітами, а навколо були усміхнені вчителі, учні, батьки.

http://pedpresa.com             http://mon.gov.ua             http://zno-kharkiv.org.ua/            

Якщо ви маєте запитання ви можете скористатись зворотнім звязком